Kadra instruktorów pływania

Witamy w Wawa Swim, miejscu, w którym młodzi pływacy uczą się sztuki pływania, miejscu, w którym buduje się mistrzów i nawiązuje przyjaźnie.

To profesjonalne i ekscytujące miejsce, nie tylko ze względu na niesamowite możliwości rozwoju, ale także przez wzgląd na naszych instruktorów pływania, którzy są pasjonatami tego, co robią. Mają oni zróżnicowane wykształcenie, co zapewnia ciekawe doświadczenia edukacyjne za każdym razem, gdy przychodzisz na zajęcia. A to wszystko połączone w pozytywnej i radosnej atmosferze. Właściwe podejście do młodych i początkujących pływaków budowane jest na autorytecie, dobrym przykładzie i szacunku. 

Jak zostać instruktorem pływania? 

Instruktor nauki pływania w Wawa Swim to osoba, dla której praca jest pasją. Zaangażowanie i uśmiech, który przekazywany jest podopiecznym, przekłada się na życzliwą atmosferę, poczucie bezpieczeństwa i chęci do nauki. Nasz zespół reprezentują byli zawodnicy, studenci uczelni sportowych oraz absolwenci, którzy otoczeni są wsparciem i pozytywną energią. Wierzymy, że dzięki zgodności, szacunkowi i przyjaznej atmosferze, wysoka jakość pracy przenosi się na wyniki początkujących pływaków. 

Indywidualne zajęcia na basenie dla dorosłych i dzieci   

Nasze kursy łączą praktyczne doświadczenie z nauczaniem opartym na wiedzy. U podstaw wszystkiego, co robimy, leży pasja i zaangażowanie na rzecz aspirujących pływaków. Budujemy w dzieciach i dorosłych systematyczność, dyscyplinę i wiarę, że z dobrym podejściem wszystko jest możliwe. To cechy nie tylko pomocne w nauce pływania, ale i w codziennym życiu. Instruktor pływania Warszawa dostosowuje przebieg oraz tryb zajęć do indywidualnych umiejętności i predyspozycji początkujących pływaków. Wawa Swim zapewnia elastyczny program nauki pływania poprzez eksplorację, analizę i autorefleksję. 

Chcemy promować zdrowy i aktywny styl życia wśród wszystkich pokoleń, chcemy zarażać pasją do sportu.

Bartek

Bartosz instruktor pływania Warszawa
Cześć, jestem Bartek.
Ukończyłem studia na Wojskowej Akademii Technicznej na wydziale Logistyki. Studiuje także na wydziale psychologii SWPS. Pracowałem jako ratownik WOPR. Ukończyłem także kurs płetwonurka i sternika. Posiadam certyfikat Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Od dziecka jestem związany ze sportami wodnymi, dlatego też z chęcią zarażę każdego pasją do pływania. Ukończyłem kurs instruktora pływania, dzięki czemu swoją wiedzą zarażę każdą osobę, która spotka się ze mną na pływalni przy ul. Jagiellońskiej 7 na Warszawskiej Pradze-Północ 😉 

Co mi pozostaje powiedzieć:
Do zobaczenia na pływalni 🙂

Zajęcia z Bartkiem dostępne są:

od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych

Piotr

instruktor pływania warszawa

Cześć, z tej strony Piotr.
Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Z basenem jestem związany od dziecka. Wielokrotnie byłem medalistą mistrzostw Polski w piłce wodnej w kategoriach juniorskich, młodzieżowych i seniorskich. Posiadam uprawnienia Ratownika WOPR, instruktora pływania oraz sędziego pływania. Obecnie staram się zarazić jak najwięcej osób pasją do sportów wodnych i nauczyć ich pływać. Niebawem się z Wami spotkam i mam nadzieję, że przeżyjemy razem niezapomniane chwile na pływalni.

Zajęcia z Piotrem dostępne są:

  • poniedziałki
  • środy
  • czwartki

Mariusz

Lekcje pływania z instruktorem Warszawa
Cześć, jestem Mariusz.
Jestem Ratownikiem Wodnym, instruktorem pływania, instruktorem ratownictwa wodnego, sternikiem motorowodnym, wychowawca kolonijnym, ratownikiem KPP, przeszedłem podstawowy kurs nurkowania, ratownikiem Morskim, śródlądowym, basenowym, na co dzień pracuje na OSIR Bemowo prowadząc grupy dzieci szkół podstawowych oraz prowadzę zajęcia dla Ośrodka Sportu i Rekreacji Bemowo. Prowadzę swoją szkołę pływania na Pradze Północ o nazwie Wawaswim. Pracowałem na niejednej pływalni w Warszawie. Moje życie to żywioł, jakim jest woda. Lubię wszelaka aktywność fizyczną. Zapraszam do mnie na zajęcia, które prowadzę w soboty na pływalni przy ul. Jagiellońskiej 7 na Pradze-Północ w Warszawie 😉 

Zajęcia z Mariuszem dostępne są:

  • soboty

Rafał

szkoła pływania warszawa
Cześć, nazywam się Rafał.
Ukończyłem studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Posiadam kurs instruktora pływania, ratownika wodnego, kursu pierwszej pomocy, płetwonurka. Od 2002 roku rozpocząłem swoją naukę pływania, która przerodziła się w  pasję, którą wykonuję po dziś dzień. Moim największym osiągnięciem w pływaniu jest wielokrotne Mistrzostwo Polski seniorów, Mistrzostwo Europy Juniorów oraz kilkukrotne Wojskowe Mistrzostwo Świata. Serdecznie zapraszam na zajęcia.

Zajęcia z Rafałem dostępne są:

  • soboty

Kuba

Instruktor Kuba Warszawa
Cześć, nazywam się Kuba. 
Moją przygodę z pływaniem zacząłem przez moich rodziców w wieku 3 lat, kiedy to wysłali mnie na naukę pływania. Pływałem zawodowo w najlepszym pływackim klubie w Polsce, co przyniosło mi liczne sukcesy takie jak: rekord Polski, wiele tytułów mistrza Polski Juniorów, sztafetowe mistrzostwo Polski seniorów oraz wiele medali na arenach międzynarodowych.
 

Zajęcia z Kubą dostępne są: