Kadra instruktorów pływania

Piotr

instruktor pływania warszawa

Cześć, z tej strony Piotr.
Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Z basenem jestem związany od dziecka. Wielokrotnie byłem medalistą mistrzostw Polski w piłce wodnej w kategoriach juniorskich, młodzieżowych i seniorskich. Posiadam uprawnienia Ratownika WOPR, instruktora pływania oraz sędziego pływania. Obecnie staram się zarazić jak najwięcej osób pasją do sportów wodnych i nauczyć ich pływać. Niebawem się z Wami spotkam i mam nadzieję, że przeżyjemy razem niezapomniane chwile na pływalni.

Zajęcia z Piotrem dostępne są:

  • poniedziałki
  • środy
  • czwartki

Mariusz

Lekcje pływania z instruktorem Warszawa
Cześć, jestem Mariusz.
Jestem Ratownikiem Wodnym, instruktorem pływania, instruktorem ratownictwa wodnego, sternikiem motorowodnym, wychowawca kolonijnym, ratownikiem KPP, przeszedłem podstawowy kurs nurkowania, ratownikiem Morskim, śródlądowym, basenowym, na co dzień pracuje na OSIR Bemowo prowadząc grupy dzieci szkół podstawowych oraz prowadzę zajęcia dla Ośrodka Sportu i Rekreacji Bemowo. Prowadzę swoją szkołę pływania na Pradze Północ o nazwie Wawaswim. Pracowałem na niejednej pływalni w Warszawie. Moje życie to żywioł, jakim jest woda. Lubię wszelaka aktywność fizyczną. Zapraszam do mnie na zajęcia, które prowadzę w soboty na pływalni przy ul. Jagiellońskiej 7 na Pradze-Północ w Warszawie 😉 

Zajęcia z Mariuszem dostępne są:

  • soboty

Rafał

Instruktor pływania Warszawa
Cześć, nazywam się Rafał.
Ukończyłem studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Posiadam kurs instruktora pływania, ratownika wodnego, kursu pierwszej pomocy, płetwonurka. Od 2002 roku rozpocząłem swoją naukę pływania, która przerodziła się w  pasję, którą wykonuję po dziś dzień. Moim największym osiągnięciem w pływaniu jest wielokrotne Mistrzostwo Polski seniorów, Mistrzostwo Europy Juniorów oraz kilkukrotne Wojskowe Mistrzostwo Świata. Serdecznie zapraszam na zajęcia.

Zajęcia z Rafałem dostępne są:

  • soboty