Nauka pływania dla dzieci i dorosłych — Warszawa basen Jagiellońska

Regularność treningów w dużym stopniu zależy od łatwości w dotarciu na basen. Dlatego na lekcje nauki pływania w Wawa Swim zapraszamy na nowoczesny basen “Prawy Brzeg” zlokalizowany na ulicy Jagiellońskiej 7 w kluczowym miejscu klimatycznej Pragi.

DOSIR Prawy Brzeg

ul. Jagiellońska 7,
03-721 Warszawa

Zajęcia indywidualne i dwuosobowe:

Poniedziałek-Piątek: 15:30-21:00
Sobota: 12:00-18:00

Praskie obiekty sportowe

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

Zajęcia grupowe:
Piątek: 16:30 – 19:30
Sobota: 17:00 – 19:00

Wawa-swim.pl — Nauka pływania na Północnej Pradze

Pływanie to aktywność fizyczna niosąca za sobą wiele korzyści. Jest jednym z najlepszych ćwiczeń dla Twojego zdrowia. Pomaga poprawić wydolność organizmu oraz zwiększyć elastyczność ciała, co więcej to świetny sposób na spalenie kalorii bez obciążania stawów. Ze względu na liczne zalety tej aktywności uważamy, że na naukę pływania nigdy nie jest za późno. W naszej szkole pływania uczymy zarówno dzieci jak i dorosłych. Jeżeli Ty również chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z pływaniem zapraszamy do kontaktu. Nasze zajęcia prowadzimy na Północnej Pradze, w nowoczesnym basenie pływackim przy ulicy Jagiellońskiej.

Basen Jagiellońska — nauka pływania z Wawa-swim

Nasza szkoła pływania oferuje lekcje indywidualne i dwuosobowe dla dorosłych oraz zajęcia indywidualne dla dzieci od 3 roku życia. Nasi trenerzy w trakcie zajęć nie tylko koncentrują całą swoją uwagę na podopiecznych, ale także dostosowują tryb zajęć do posiadanych przez kursantów predyspozycji i umiejętności. Jeżeli zatem chcesz nauczyć się pływać lub szukasz szkoły pływania dla swojego dziecka skontaktuj się z nami. Prowadzimy zajęcia na pływalni przy ulicy Jagiellońskiej 7, czyli miejscu idealnym dla wszystkich mieszkańców warszawskiej Pragi Północ.

Dlaczego warto wybrać basen „Prawy Brzeg” w Warszawie na Północnej Pradze?

Każdy osoba, która planuje rozpocząć naukę pływania musi wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb basen. My, wszystkim mieszkańcom warszawskiej Pragi, polecamy basen „Prawy Brzeg” zlokalizowany przy ulicy Jagiellońskiej 7. Obiekt ten w swoim kompleksie posiada basen sportowy o długości 25 metrów oraz basen rekreacyjny z 70-metrową zjeżdżalnią i zatoką masaży wodnych. Jest to zatem doskonałe miejsce zarówno do intensywnej nauki pływania, czy treningów, jak i do relaksu po ciężkim dniu pracy.

Pływalnia utrzymuję optymalną temperaturę wody i powietrza (temperatura powietrza: 25 – 29 stopni Celsjusza, temperatura wody: 26 – 29 stopni Celsjusza) oraz posiada następujące udogodnienia:

  • masaże — kaskada
  • masaże powietrzne (w wodzie)
  • jacuzzi
  • oczyszczanie wody: wg PN
  • woda ozonowana i chlorowana
  • brodzik ze zjeżdżalnią dla małych dzieci

Basen Namysłowska, czy basen Jagiellońska — który wybrać?

Mieszkańcy północnej Pragi często zastanawiają się, który z tych basenów wybrać. Dla nas odpowiedź jest bardzo prosta. Uważamy, że najlepszą pływalnią na warszawskiej Pradze jest basen na Jagiellońskiej i to właśnie tam prowadzimy nasze lekcje pływania.

OSIR Wola — Pływalnia Foka

Pływanie to świetny sposób na zachowanie zdrowia i dobrą zabawę. Nowo otwarta pływalnia to także dobry sposób na poznanie nowych ludzi i nawiązanie nowych przyjaźni. Korzystanie z  basenu to pozwala na zdobycie kondycji czy relaks.

Pływalnia Foka to kompleks pływacki, na który od niedawna rozpoczęliśmy prowadzenia zajęć (Pływalnia FOKA Warszawa Wola). Oferujemy zarówno indywidualną, jak i grupową naukę pływania z instruktorem. 
Pływalnia Foka
położona jest w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że łatwo ją znaleźć. Basen jest czysty i zadbany, a personel przyjazny i pomocny. Basen jest dobrze wyposażony. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym pływakiem, dzieckiem czy osobą dorosłą pływalnia Foka to doskonały wybór do nauki pływania lub doskonalenia swoich umiejętności w Warszawie.

Przypłyń do nas

Przepłyń swoją drogę do sprawności na pływalni Foka! Teraz otwarte, oferujemy indywidualne i grupowe lekcje pływania dla wszystkich poziomów. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym pływakiem, nasze zajęcia pomogą Ci poprawić technikę lub od podstaw nauczyć się pływać. Oprócz pływania nasze zajęcia skupiają się również na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Przyjdź i sprawdź nas już dziś! Pomożemy Ci szybko się rozpłynąć!

Wawa-Swim nauka pływania basen prawy brzeg północna praga Jagiellońska 7

Zapisz się już dziś!

Umiejętność pływania nie tylko pozwala Ci utrzymać ciało w zdrowej formie, ale także zwiększa bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Zapisz się na zajęcia i naucz się pływać pod okiem doświadczonego eksperta.