Uczy pływać w najbardziej klimatycznej dzielnicy Warszawy

Północna Praga zachwyca magicznym klimatem starych kamienic. To właśnie dlatego nasze lekcje pływania odbywają się na pływalniach zlokalizowanych w tej części miasta. Głęboko wierzymy, że okoliczności, w jakich doskonalimy umiejętności naszych podopiecznych, dają większość radość z pływania.

Dowiedz się więcej o Pradze >
Praga-mobile

“Jestem pasjonatem pływania z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na najlepszych obiektach sportowych. Sesje treningowe zawsze dostosowuję do poziomu umiejętności moich podopiecznych, indywidualnie śledząc postępy i dobierając odpowiednie techniki gwarantujące satysfakcjonujące rezultaty pływania w każdym stylu.”

Mariusz, właściciel Wawa Swim

Galeria

Moja droga do wolności

Z basenem jestem związany od najmłodszych lat, kiedy po raz pierwszy opanowałem styl klasyczny. Dzięki pasji zaszczepionej w wieku dziecięcym dziś spełniam marzenia, będąc instruktorem pływania, ratownikiem wodnym, wychowawcą kolonijnym oraz założycielem szkoły pływania Wawa Swim.
Wykorzystując swoje doświadczenie, prowadzę maksymalnie zindywidualizowane lekcje, dając moim podopiecznym możliwość pokochania pływania. Do sesji treningowych wybieram najlepsze obiekty sportowe zlokalizowane na warszawskiej Pradze, dodając do lekcji odrobinę magii ukrytej w starych, urokliwych kamienicach.

Zapisz się już dziś!

Umiejętność pływania nie tylko pozwala Ci utrzymać ciało w zdrowej formie, ale także zwiększa bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Zapisz się na zajęcia i naucz się pływać pod okiem doświadczonego eksperta.