Wawa Swim — nauka pływania z instruktorem

Uczy pływać w najbardziej klimatycznej dzielnicy Warszawy

Północna Praga zachwyca magicznym klimatem starych kamienic. To właśnie dlatego nasze lekcje pływania odbywają się na pływalniach zlokalizowanych w tej części miasta. Głęboko wierzymy, że okoliczności, w jakich doskonalimy umiejętności naszych podopiecznych, dają większość radość z pływania. Dowiedz się więcej o Pradze >
Warszawa Praga szkoła pływania dla dzieci i dorosłych

“Jestem pasjonatem pływania z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na najlepszych obiektach sportowych. Sesje treningowe zawsze dostosowuję do poziomu umiejętności moich podopiecznych, indywidualnie śledząc postępy i dobierając odpowiednie techniki gwarantujące satysfakcjonujące rezultaty pływania w każdym stylu.”

Mariusz, właściciel Wawa Swim

Nauka pływania od podstaw / doskonalenie pływania — Wawa – Swim Warszawa

Szkoła pływania Wawa Swim oferuje lekcje pływania w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Prowadzone przez entuzjastycznych, pełnych pasji instruktorów, którzy indywidualnym podejściem wzbudzą zaufanie do wody i doprowadzą do osiągnięcia celu każdego pływaka.

Nasze programy uczą oswajania z wodą, stawiania pierwszych kroków pływackich, jak i doskonalenia wszystkich stylów pływackich. Zajęcia na basenie odbywają się także w formie treningów triathlonowych. Poprawiają one technikę, wzmacniają wytrzymałość i zwiększają pojemność płuc, byś mógł pierwszy wyjść z wody w pogoni za rowerem.

Nauka pływania z instruktorem w Warszawie 

Lekcje pływania Warszawa skupiają się na oswajaniu z wodą, nauczaniu umiejętności początkujących i zaawansowanych, aż po kompetentnych pływaków. Grupy są małe, dzięki czemu zawsze koncentrujemy się na indywidualnym rozwoju każdego dziecka lub dorosłego. Wierzymy, że bezpieczeństwo w wodzie jest najważniejsze. Indywidualna nauka pływania Warszawa zapewnia bezpieczeństwo i nadzór przez całe zajęcia. Dedykowany program nauki bądź doskonalenia pływania umożliwia szybszy progres w osiąganiu celów pływackich. Możliwość dostosowania godzin zajęć daje Ci wygodę i możliwość dostosowania ich do napiętego grafiku dnia. 

 

Zajęcia pływackie dla dzieci i dla dorosłych zapewniają uczniom ciągły postęp, sukces i co najważniejsze, dobrą zabawę podczas zajęć. Dobre relacje instruktorów z uczniami są niezbędne do nauki. Zaangażowanie i pasja zapewnienia młodym pływakom przyjemnego doświadczenia w nauce. W Wawa Swim bezpieczeństwo w wodzie od najmłodszych lat  jest naszym priorytetem.

 

Doskonalenie pływania w Wawa – Swim w Warszawie 

Poprzez naukę pływania, oswajanie z wodą, edukujemy i uświadamiamy, jak ważne są umiejętności pływackie, by zapobiec wszelkim wypadkom. Ryzyko utonięcia istnieje wszędzie tam, gdzie jest woda i jest częstą przyczyną przypadkowych śmierci dzieci. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na naukę pływania, która pozwala na bezpieczne obcowanie z wodą.

Nasza misja – nauka pływania od podstaw / doskonalenie pływania 

Naszą misją jest oswojenie z wodą i pokochanie jej, poprzez naukę technicznego pływania i poczucia bezpieczeństwa w wodzie. Chcemy, by zarówno dzieci jak i dorośli czuli się jak ryby w wodzie. Dbamy o naszych instruktorów, rozwijając ich potencjał przez praktykę. Pozytywna atmosfera wpływa na lepszą pracę i zaangażowanie. Chcemy dać Ci, bądź Twojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Organizm człowieka jest przystosowany do pływania, dodaje energii, zdrowie, zwiększa pojemność płuc, łagodzi wszelkie bóle i jest zdrowe dla stawów. 

Nasze wartości 

  • Pasja do pływania
  • Bezpieczeństwo to priorytet numer 1
  • Szacunek i uprzejmość dla wszystkich
  • Indywidualne podejście
  • Praca zespołowa
  • Nauka przez zabawy
  • Zaangażowanie instruktorów
  • Pozytywna atmosfera

Nauka pływania od podstaw dla dzieci i dorosłych  

Dbamy o każdego małego jak i dużego pływaka i jesteśmy dumni, że uczymy go pływać. Chcemy, aby każde dziecko cieszyło się lekcją pływania. To daje ogromną radość im, jak i nam. Dzieci z naszymi instruktorami czują się komfortowo i pewnie. Pomagamy każdemu, na każdym poziomie początkowym oswoić się z wodą, nauczyć pływać w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Do każdego podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że każdy jest wyjątkowy. Program nauczania podporządkowujemy pod specyfikę każdego z osobna, by każda lekcja przyniosła jak najwięcej wartości dodanych.

 

Kiedy dodasz nasze wartości i talenty instruktorów, Twoją odpowiedzią będzie Wawa Swim!

Galeria

Moja droga do wolności

Z basenem jestem związany od najmłodszych lat, kiedy po raz pierwszy opanowałem styl klasyczny. Dzięki pasji zaszczepionej w wieku dziecięcym dziś spełniam marzenia, będąc instruktorem pływania, ratownikiem wodnym, wychowawcą kolonijnym oraz założycielem szkoły pływania Wawa Swim.
Wykorzystując swoje doświadczenie, prowadzę maksymalnie zindywidualizowane lekcje, dając moim podopiecznym możliwość pokochania pływania. Do sesji treningowych wybieram najlepsze obiekty sportowe zlokalizowane na warszawskiej Pradze, dodając do lekcji odrobinę magii ukrytej w starych, urokliwych kamienicach.

Zapisz się już dziś!

Umiejętność pływania nie tylko pozwala Ci utrzymać ciało w zdrowej formie, ale także zwiększa bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Zapisz się na zajęcia i naucz się pływać pod okiem doświadczonego eksperta.